Hakkımızda

GÖKHAN METAL TEK. HIRD. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 3 erkek kardeşin İstanbul Topkapı’da 1990 yılında kurduğu bir şirkettir. Bu 3 kardeşin 1986 dan beri Türkiye talaşlı imalat sektörüne malzeme ve sarf malzemesi sağlayan organizasyon tecrübesi, Türkiye sanayii camiasında yıllara dayanan karşılıklı güven ve sadakati, her saniye gelişen teknolojiyi çok yakından takip edip müşterilerine sunması onları Topkapı’daki küçük bir dükkandan, dünyanın sayılı bilinen kaliteli üreticilerinin bayilik ve satış ortaklığı birlikteliği ile tüm Türkiye’nin her yerine her sanayicisine ulaşan 4 şube ve bunlara bağlı satış ağı ile büyütmüştür. Bu durum GOKHAN METAL’in ne denli işinin ehli profesyonel dürüst ve kuvvetli olduğunun apaçık bir göstergesidir.

Zaman içinde kardeşlerden biri Tungaloy Türkiye adıyla IMC gurubuyla ortak olup GOKHAN METAL den ayrılmıştır. GOKHAN METAL; G TECH gibi Almanya başta olmak üzere Avrupa birliği ülkelerine ve Türk sanayisine kaliteli ve dayanıklı 15 seneyi aşan bir markaya sahiptir. Halen DORMER, PRAMET, SAFETY, VARGUS / VARDEX, 7LEADERS, G TECH, KONDA, ACTION, SAB, PINZBOHR gibi yıllardır kaliteli markaların Türkiye Yetkili satıcısıdır. Bu bayilikleri ile talaşlı imalat sektöründeki son kullanıcıların her türlü ihtiyacını karşılayabilmektedir.

GOKHAN METAL yıllara dayalı sadık müşterileri ve onların saygın referansları ile her zaman müşterilerinin yanında olmuş, müşterilerini hiçbir zaman satın aldıkları ürünler yüzünden mağdur etmemiş, her sattığının arkasında durarak müşterilerine üretimlerinde her türlü teknik ve lojistik desteği sağlamıştır. Müşterileri için hiçbir yatırımı yapmaktan kaçınmayıp, yurt geneline yaygın geniş bayi ağıyla ve genişleyen teknik müşteri temsilcileri ile her zaman müşterilerinin yanında olmaya devam etmektedir.

Gokhan Metal e-fatura uygulamasına geçen nadide bir firmadır. Müşterilerinin yıllık üretim ihtiyaçlarını stoklarından hemen teslim edecek, müşterilerinin acil teknik desteğini stoklarından hemen sağlayacak ve müşterilerinin her türlü üretim teknik desteğini verebilen en uygun çözümleri bulacak güçtedir. Müşterilerine ihtiyaçları olan finans kolaylığını yıllardan beri sağlamakta, onların büyümelerine gelişmelerine katkıda bulunmaktadır. Kısaca GOKHAN METAL müşteri odaklı bir firmadır.

Geniş ürün yelpazesiyle bütün bir sektöre hitap etmesi, çalışma disiplini ve hedefine ulaşmasındaki hızı bunun en önemli kanıtıdır. İMES - RAMİ – GEBZE - BURSA olmak üzere 4 ayrı şubesiyle ve alanında uzman, müşteri memnuniyetini ilke edinen personel kadrosuyla hizmet alanını genişletmiş profesyonel yönetimi ve uzmanlaşmış kadrosu ile sektörde en iyi olma hedefine hızla yaklaşmaktadır.